Victor Junior – zaskoczyć czytelnika

Pod takim właśnie tytułem – „Zaskoczyć czytelnika” – dwutygodnik Victor Junior zamieścił w swoim ostatnim numerze (12 [206] z dnia 8 czerwca 2012) niemal dwustronicowy wywiad, podpytując mnie o kulisy powstawania książek, a w szczególności o najnowszą pozycję – „Czarny Maciek i tunel grozy”.

Artykuł znajdziecie na stronach 24 i 25. Miłej lektury!

Dziennik Zachodni – jak zwykle czujny

Mimo EURO-gorączki, jaka opanowała dzisiejsze media (czemu wcale się nie dziwię – 8 czerwca 2012), Dziennik Zachodni (Polska The Times) zamieścił całkiem spory artykuł na temat sukcesu „Tajemniczej szafy” oraz nowego „Czarnego Maćka”.

Autorem artykułu jest pan Piotr Sobierajski.

Tunel wśród Gwiazd

Spieszę poinformować, że „Czarny Maciek i tunel grozy” został umieszczony wśród polecanych pozycji książkowych Specjalnego Wydania (1/2012) czasopisma „Party Kids. Życie Gwiazd i ich dzieci”. Na stronie 90, w rubryce „Niezbędnik kulturalny”, znalazł się w fajnym towarzystwie – obok książki Marcina Pałasza oraz Edyty Jungowskiej i… Alvina (wraz z jego wiewiórkami).

Życzę przyjemnej lektury!

Wypowiedź dla Telewizji Telpol

Reporterka Telewizji Telpol, Monika Cetera, odwiedziła mnie z kamerą i mikrofonem i wypytała o nominację do nagrody Prezydenta Dąbrowy Górniczej „Złoty Laur im. Adama Piwowara”. Rozmawialiśmy także o przyszłości…

Całość możecie zobaczyć tutaj.