„Wieża śmierci” już zapowiedziana!

Czarny Maciek znowu w akcji! Wyobraźcie sobie, że pewnego dnia dostajecie tajemniczy list od starego kumpla z poprzedniej szkoły, a zaraz potem wpadacie na trop kryminalnej afery z przeszłości. Do tego jeszcze każdy wasz krok śledzi bezwzględny poszukiwacz skarbów. […]

dalej…

Jaworzno rulez!

Za dodatkowy prezetn mikołajkowy można uznać dwa super-spotkania autorskie, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie (Filia na Osiedlu Stałym oraz Wypożyczalnia Główna).

Nie tylko dlatego, że zorganizowano je 7 grudnia…

dalej…

Spotkanie w Beskidzkiej Książnicy

Z prawie setką młodych czytelników spotkałem się 24 listopada 201 r. w Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej. Wielce sympatyczne spotkanie rozpoczęło się krótką ale treściwą przemową, którą wygłosił Dyrektor wspomnianej placówki.

dalej…

W sosnowieckiej SP 21

Takiego zainteresowania moimi książkami nie było chyba jeszcze na żadnym spotkaniu autorskim. Ucznowie z sosnowieckiej podstawówki nr 21 z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli ze mną w dyskusji – zadali dziesiątki pytań, po czym przypuścili atak na… książki, w których już po kilku chwilach pojawiły się dedykacje i autografy.

dalej…