Maciek pod… Egidą

Krzysztof Chmielewski – dziennikarz – rozmawiał ze mną na żywo w studenckim Radiu EGIDA, w literackim programie PARNAS, w którym gościłem 22 listopada 2011 r. Całość zajęła nam prawie godzinę (gadka przeplatana muzyką) i już wiadomo, że to nie była moja ostatnia wizyta w jego studiu.

Nagrania możecie odsłuchać tutaj.

 

Krótki wywiad dla TV Koło

16 listopada 2011 r. miałem przyjemność gościć w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kole, gdzie tuż przed spotkaniem autorskim udzieliłem krótkiego wywiadu dla tamtejszej lokalnej telewizji.

Całość możecie zobaczyć tutaj.

A w Babiaku jest super!

Babiak, to niewielka miejscowość w Wielkopolsce, położona dokładnie 20 km od Koła. To właśnie tam, w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej, spotkałem się z grupą młodych fanów literatury 16.11.2011 r. Opowiedziałem o swojej literackiej przygodzie i przekonałem do tego, że każdy może zostać pisarzem.

dalej…

Brawa dla Koła można bić na okrągło

Wielkim zainteresowaniem cieszyło się moje spotkanie autorskie, które odbyło się 16.11.2011 r. w filii dziecięcej Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole. Na sali pojawili się młodzi czytelnicy z trzech szkół, którzy z przejęciem wysłuchali pisarskich opowieści, obejrzeli przygotowane filmy i prezentacje, a następnie przystąpili do zadawania pytań.

dalej…