Stało się!

„Czarny Maciek i wieża śmierci” od dzisiaj w księgarniach!

Po kilku miesiącach pracy nad tekstem książki, po dodaniu super ilustracji wykonanych przez Olgę Reszelską, po wcześniejszych zapowiedziach – JEST! Druga część przygód Maćka i jego kumpli z klubu detektywistycznego Herkules właśnie pojawiła się na rynku.

Życie Czarnego i jego kumpli z gimnazjum mogłoby być nudne, jak flaki z olejem. Mogłoby być podobne do tego, jakie toczy się na tysiącach polskich podwórek. Największą jego atrakcją mógłby być mecz w nogę, albo pęknięta rura, która zalewa osiedlową ulicę. Ale nie! Wystarczy zwykły list. Nie e-mail, tylko tradycyjny list, w kopercie. I co? I od razu dzieją się dziwne rzeczy. Najpierw nauczyciel łamie nogę. A później? Ha! Później napięcie już tylko wzrasta!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jakie tajemnice kryje kościół świętego Antoniego? Co przedstawia średniowieczna tkanina? I dlaczego nie odwiedzana przez nikogo tajemnicza budowla staje się nagle Wieżą Śmierci? To koniecznie zajrzyjcie do najnowszych przygód Maćka i jego przyjaciół. I koniecznie uważajcie, kto czai się za waszymi plecami…

Napisz komentarz